Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, policia parandalon 27-vjeçaren

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një ngjarje...

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...

Fresh stories

Today: Browse our editor's hand picked articles!

Guvernatori i BSH: Ja kur do të hyjë Shqipëria në zonën euro. Plani që kemi për kursin e këmbimit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka qenë...

Koçiu: U rrit me 4-fish buxheti për trajtimin e sëmundjeve tumorale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu ka...

Vlora Hyseni: Kemi rritur bashkëpunimin me SPAK e BKH

Drejtoresha e SHISH-it, Vlora Hyseni, ka raportuar sot në...

Toronto përfshihet nga përmbytjet, paralizohet transporti rrugor

Qyteti më i madh i Kanadasë, Toronto është përfshirë...

KLSH do të auditojë marrëveshjen hidrokarbure me Bankers

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Arben Çeku...

Vlora Hyseni: Kemi rritur bashkëpunimin me SPAK e BKH

Drejtoresha e SHISH-it, Vlora Hyseni, ka raportuar sot në komisionin e Sigurisë. Ajo u shpreh se ka pasur akuza të pabaza kundrejt SHISH, ndërsa ka shtuar...

Fredi Beleri flet nga PE: Do ta vazhdoj deri në fund dënimin tim!

Fredi Beleri ka dhënë një intervistë për mediat greke...

Arbi Agalliu largohet nga grupi i PD: Berisha nuk përfaqëson bindjet e mia

Deputeti Arbi Agalliu ka deklaruar sot se ka vendosur...

Popular

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, policia parandalon 27-vjeçaren

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një ngjarje...

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...

Guvernatori i BSH: Ja kur do të hyjë Shqipëria në zonën euro. Plani që kemi për kursin e këmbimit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka qenë...

Join or social media

For even more exclusive content!

Breaking

Politics

spot_imgspot_img

Subscribe

Celebrity
Lifestyle

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, policia parandalon 27-vjeçaren

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një ngjarje...

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...

Guvernatori i BSH: Ja kur do të hyjë Shqipëria në zonën euro. Plani që kemi për kursin e këmbimit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka qenë...

Koçiu: U rrit me 4-fish buxheti për trajtimin e sëmundjeve tumorale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu ka...

Food & travel

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, policia parandalon 27-vjeçaren

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një ngjarje...

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...
spot_imgspot_img

Exclusive content

Recent posts
Latest

Tentoi të hidhej në lumin Buna me 4 fëmijët e mitur, policia parandalon 27-vjeçaren

Ndërhyrja në kohë e policisë ka parandaluar një ngjarje të rëndë në Shkodër. Një 27-vjeçare ka tentuar të hidhet bashkë me katër fëmijët e...

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...

Guvernatori i BSH: Ja kur do të hyjë Shqipëria në zonën euro. Plani që kemi për kursin e këmbimit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka qenë...

Koçiu: U rrit me 4-fish buxheti për trajtimin e sëmundjeve tumorale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu ka...

Vlora Hyseni: Kemi rritur bashkëpunimin me SPAK e BKH

Drejtoresha e SHISH-it, Vlora Hyseni, ka raportuar sot në...

Toronto përfshihet nga përmbytjet, paralizohet transporti rrugor

Qyteti më i madh i Kanadasë, Toronto është përfshirë...

KLSH do të auditojë marrëveshjen hidrokarbure me Bankers

Kryetari i Kontrollit të Lartë të Shtetit, Arben Çeku...

Alimehmeti: Siguria ushqimore çështje e sigurisë kombëtare

https://www.youtube.com/live/SOwtD0VqdJI?si=iYsUtn3o-M_pGkvL&t=386 Drejtuesit të Departamentit të Shëndetësisë në Partinë Demokratike, Ilir...

Marketing

Vrau kunatën me sëpatë, Tefik Tashi dënohet me burgim të përjetshëm

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit...

BE vazhdon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian...

Veliaj nderon ish-ambasadorin Arvizu me “Çelësin e Qytetit”

Bashkia e Tiranës nderoi sot, në një ceremoni të...

Guvernatori i BSH: Ja kur do të hyjë Shqipëria në zonën euro. Plani që kemi për kursin e këmbimit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Gent Sejko ka qenë...

Koçiu: U rrit me 4-fish buxheti për trajtimin e sëmundjeve tumorale

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu ka...