Ditmir Bushati uron 30-vjetorin e PS: Ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike që qeveris për të gjithë

Deputeti Ditmir Bushati ka uruar 30-vjetorin e Partisë Socialiste. Përmes një postimi në rrjete sociale, Bushati nënvizon se me kontributin dhe eksperiencën e trashëguar në vite, gërshetuar me burimet e pashtershme njerëzore, PS ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike e cila qeveris për të gjithë.

“Gëzuar ditëlindjen Partia Socialiste e Shqipërisë!

Me kontributin dhe eksperiencën e trashëguar në vite, gërshetuar me burimet e pashtershme njerëzore, PS ka mundësinë për të lënë gjurmë si forcë politike e cila qeveris për të gjithë, që shtetbërjen e konsideron mision në bashkëpunim me të gjithë, dhe zotimet i ndërmerr për një të ardhme më të denjë për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Bushati.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi