Begaj takon Biden: Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj dhe Zonja e Parë Armanda Begaj zhvilluan sot një takim me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe Zonjën e Parë të SHBA, Jill Biden.

“Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash”, shkruan Presidenti Begaj në rrjetet sociale.

Presidenti i Republikës Bajram Begaj ndodhet në Nju Jork SHBA, ku kryeson delegacionin zyrtar të Shqipërisë në Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi