https://www.aiguillealpine.co.uk/http://perpustakaan.unla.ac.id/wp-includes/MESINSLOT/https://cafesach.com.vn/https://shootless.nl/http://www.smartiming.co.uk/https://thali.pl/https://www.contraloriapereira.gov.co/https://fia.ui.ac.id/-/stoto/https://iac.ui.ac.id/qris/https://stroumfaki.gr/https://nipscollege.co.ke/https://memorialsignworld.com/https://healthcareinkenya.com/https://bayscaffolding.co.nz/https://www.prottoy.cu.ma/https://ideasvibe.com/https://www.ffl.si/https://fhunizar.ac.id/https://sgs.sheratongrandesukhumvit.com/https://disability.ui.ac.id/maxwin/https://www.fodecc.cm/https://shiki.cu.ma/https://www.fodecc.cm/Samuel-Donatien-Nengue/https://nfd.com.tr/https://eedesign.co.uk/https://defender.org.br/https://fosfobox.com.br/http://estima.xgeo.pl/
Maqedoni e Veriut, 4 të vdekur dhe 78 raste të reja me COVID-19 - Drita Tv

Maqedoni e Veriut, 4 të vdekur dhe 78 raste të reja me COVID-19

Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 78 raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19), duke e çuar numrin e përgjithshëm të rasteve me këtë virus në vend në 13.673.

Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se 4 persona kanë humbur jetën nga COVID-19. Me këtë, numri i përgjithshëm i viktimave nga ky virus është rritur në 568.

Sot, Instituti i Shëndetit Publik regjistroi 40 pacientë të shëruar nga COVID-19, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve të shëruar nga ky virus në vend arrin në 10.150 ndërsa aktualisht numri i rasteve aktive me koronavirus është 2.995.

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 860 teste për COVID-19 ndërsa deri më tani janë kryer gjithsej 138.325 teste për COVID-19.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi