Arrestohet ‘’Kep Arapi’’ në Sukth , iu gjet armë pa leje në hyrje të lokalit të tij

Rexhep Arapi është arrestuar në Sukth të Durrësit për armëmbajtje pa leje.

‘’Kep Arapi’’ ishte në hyrje të lokalit të tij kur u arrestua nga Policia.

Më parë Rexhep Arapi dyshohet se ka qenë i përfshirë në një vrasje si dhe në vepra të tjera penale.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi