Konfirmohet në detyrë prokurori Adriano Dyrmishi

Adriano Dyrmishi është konfirmuar në detyrë prokuror pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë.

Ai doli para trupës gjykuese me Suela Zheguun kryesuese, Lulzim Hamitaj Relator dhe Brunilda Bekteshi anëtare.

Dyrmishi doli i pastër me të treja kriteret.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi