U vra me snajper, ish pronari i televizionit ishte me vëllanë. Si shpëtoi ai për pak sekonda

Me dhjetëra janë personat e shoqëruar në Polici që janë marrë në pyetje për vrasjen e Kastriot Reçit në Rrëshen, por deri më tani, 24 orë pas krimit, nuk ka asnjë të ndaluar.

Policia po vijon kontrollet në zonë në lidhje me autorët të cilët dyshohet se kane qenë dy persona.

Panorama shkruan se 47-vjecari është qëlluar me snajper nga një distance 150 metra.

Në momentin e ngjarjes viktima ka qenë së bashku me të vëllanë dhe sapo kishin parkuar makinën po hynin në lokalin në pronësi të tyre.

I vëllai për fat kishte hyrë në lokal vetëm pak sekonda përpara Kastriot Reçit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi