E mbajti të fshehtë për muaj, Aurela Hoxha publikon foton e parë nga shtatzënia

Një ditë më parë, Aurela Hoxha konfirmoi se është bërë nënë për herë të parë. Ajo publikoi disa fotografi teksa mbante djalin e saj në krahë.

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj se kur ka ardhur në jetë i vogli apo çfarë emri i ka vendosur.

Së fundmi ajo ka ndarë për herë të parë foto nga shtatzania.

Tashmë që është zbulua gjithçka, duket se modelja nuk e ka problem të ndajë dhe momente nga periudha më e ëmbël.

Dhe lidhjen me partnerin e saj e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi