• Home
  • SHQIPERIA
  • “Xhafaj”, Ardi Veliu tek Prokuroria e Krimeve të Rënda
SHQIPERIA

“Xhafaj”, Ardi Veliu tek Prokuroria e Krimeve të Rënda

Spread the love

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka nisur një takim tek Prokuroria e Krimeve të Rënda.

Ky takim që vjen pas vetë zbulimit të Dëshmitarit X, Albert Veliut, në përgjimin audio të vëllait të ministrit të Brendshëm.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë ka pasur një takim rreth 40 minuta me kreun e këtij institucioni, që sapo është emëruar, Donika Prela.

Top Channel

Related posts

Rama në Vlorë, ripërsërit premtimin për tunel në Llogara dhe aeroportin

dritatv

Bushati reagon për pengesat e mos zbatimit të Ligjit për gjuhën shqipe

dritatv

Basha: Nuk ka bashkëpunim nga PD. Rama shkel Kushtetutën

dritatv

Leave a Comment