LIVE TV

25.3 C
Zurich
CHF - Swiss Franc
EUR
1,0760
AUD
0,6526
SEK
0,1043
TRY
0,1251
USD
0,9128
CAD
0,6820

Artikujt e sotëm të veçuar

Hoti flet pas futjes së xhandarmërisë serbe...

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur mbi ngjarjen...

Gjendet trupi i pajetë i një 48-vjeçare...

Shtetasja me inicialet L.M është gjetur e vdekur buzë...

Lajmet dt: 07/ 08/ 2020

https://youtu.be/aZZtwsDU6Co Ngjarja horror e ndodhur në Buçimas të Pogradecit ka...

EMISIONE / VIDEO

Lajmet dt: 07/ 08/ 2020

https://youtu.be/aZZtwsDU6Co Ngjarja horror e ndodhur në Buçimas të Pogradecit ka tronditur mbarë opinionin publik.Ndërsa sot në banesën e Firdes Çekiçit janë hapur...

Lajmet dt : 06/ 08/ 2020

https://youtu.be/Z6TMmmYm7JI

Lajmet dt : 06/ 08/ 2020

https://youtu.be/k9Z7cYNUBIE -Policia e Tiranës zbardh ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Fushë Prezë, ku u vra me kallashnikov...

Lajmet dt: 05 / 08 / 2020

https://youtu.be/3HFTOVxGm-A 181 infeksione të reja me koronavirus jane shenuar gjate 24 oreve te fundit ne zvicer. Zyra Federale e Shëndetit Publik ka...

Lexoni më shumë rreth

Sekuestrohen mbi 77 mijë franga zviceriane në Morinë, pranga 2 poseduesve

Strukturat e policisë së Kukësit, në bashkëpunim dhe koordinim me Policinë Kufitare në Morinë, parandaluan dhe goditën një rast të tentativës për transfertë të...

Benefitet e aktiviteteve fizike!

Aktivitetet fizike janë shumë të mira pasi ato munden të ju ndihmojnë të humbi peshë. Pos humbjes së peshës ushtrimet e ndryshme apo ecjet ua...

Thaçi takohet me Presidentin e Malit të Zi, çfarë biseduan homologët?

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, është takuar sot në Sofje edhe me homologun e tij malazez, Filip Vujanoviç. Me këtë rast Thaçi ka deklaruar se...
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Hoti flet pas futjes së xhandarmërisë serbe në Karaçevë: Do të veprojmë sipas Kushtetutës

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur mbi ngjarjen e djeshme në Karaçevë të Kamenicës, ku xhandarmëri serbe janë parë të hyjnë në atë...

Të kërkuara

FOTO/ Shkatërrohet banda e shqiptarëve në Itali, akuzohen për drogë, vjedhje e armë

Policia e Italisë, në mbrëmjen e 20 nëntorit 2019, në provincën e Perugia, ka arrestuar katër shtetas...

Haradinaj: Do të dimë të ecim rrugës së heronjve dhe do t’i nderojmë ata së bashku

Haradinaj: Do të dimë të ecim rrugës së heronjve dhe do t’i nderojmë ata së bashku Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë...

Protesta në Suedi për shkeljen e të drejtave të njeriut mbi ujgurët

Në Suedi u organizuan protesta për shkak të shkeljes së të drejtave të njeriut në rajonin autonom ujgur Xinjiang, në Kinë. Protestat u organizuan nën...

Pronat shqiptare në Greqi, Bushati: Si rifitohen pas marrëveshjes

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati shpjegoi të martën disa nga pikat e bisedimeve me palën greke. Më herët ishte ministri i...

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orët e fundit

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173. Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar...

Ku të çon mushka (navigatori)?

Kohë pas kohe ndodh që drejtues automjetesh të përfundojnë në rrugë të gabuara ose edhe rrugë qorre, si pasojë e orientimit të keq të...

Thaçi jep fjalën: Nuk do ketë Asociacion me modelin “Republika Serbska” në Veri

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka garantuar nuk do te ketë Asociacion me modelin Republika Serbe. Sipas tij, pretendimet e tilla nuk do të realizohen kurrë. Thaçi, po ashtu ka...