KURIOZITETE

Videoja e bërë virale: incidenti që të le pa frymë…

Spread the love

Në rrjetet sociale disa ditë më parë u shfaq një pamje, e cila shpejt u bë virale, kryesisht për shkak të një situate të paparashikueshe të një nëne me dy të vegjlit e saj.

Dhe mos u bëni merak pasi mund të mendoni se çdo gjë përfundoi fatale. Në fund ajo që ndodhi ishte vetëm qesharake dhe pak e çuditshme, duke treguar se sa e rëndë është “puna” e një mami nëse ajo tregohet neglizhente në një moment. /tesheshi.com/

 Ja ç’ndodhi:

Video Player

00:00
00:33

Related posts

Si të lexojmë pa dëmtuar sytë, këshilla të vlefshme për prindërit!

dritatv

10 kuriozitete për Detin e Vdekur!

dritatv

Ja shenjat që tregojnë se ju do të pasuroheni shumë shpejt!

dritatv

Leave a Comment