LIVESTYLE

Veshjet me dizenjot e frutave, tendenca më e “shijshme” e verës

Spread the love

Ananas, qershi, luleshtrydhe, shalqi, portokall, banane dhe kështu me radhë.

Përveç kësaj për të qenë një kurë e vërtetë për shëndetin, frutat këtë vit i shohim edhe në fushën e modës.

Po, për shkak se të gjitha këto fruta të shijshme të përmendura (dhe shumë të tjera akoma), janë rritur si me magji në disa nga veshjet e verës.

Një tendencë argëtuese perfekte për të garantuar kontributin e duhur me ngjyra në veshje dhe për të na dhënë një humor të mirë edhe në ditët më të vështira.

Sigurisht, stampimet me fruta mund të vishen pa dyshim me një dozë ironie, veçanërisht nëse nuk jeni 20 vjeç. Por pa e tepruar, pse të mos tundohemi?

Nga syzet me ananas, tek vathët në formë limoni, nga një bluzë mëndafshi me luleshtrydhe delikate, tek pantallonat me pjeshkë.

Dhe përsëri, një seri e rrobave dhe aksesorëve që përziejnë së bashku lloje të ndryshme të frutave i japin jetë një sallate frutash shumë të këndshme.

Këtu kemi zgjedhur shumë ide për blerje, të cilat mund t’iu bëjnë për vete./tesheshi.com/

fruta6

fruta7

fruta8

fruta9

fruta10

fruta12

fruta4

fruta3

fruta2

fruta5

Related posts

Nevena e bukur: kjo serbe përfaqson Kosovën në Eurosong?

dritatv

“Unë jam Rosa Parks”, një shqiptar në Festivalin e Filmit në Venecia

dritatv

Trembëdhjetë variacione imazhesh hënore, VII Nga: Durim Çaça

dritatv

Leave a Comment