LIVESTYLE

Rita kuqezi, duket e mrekullueshme (FOTO)

Spread the love

E kuqja dhe e zeza janë dy ngjyra që i shkojnë shumë Rita Orës.

Në një seri fotosh të publikuara së fundmi, këngëtarja britanike me origjinë shqiptare shfaqet tepër joshëse e veshur me një kostum sportiv të kuq flakë dhe të brendshme të zeza.

27-vjeçarja është treguar bujare duke ulur zinxhirin për të treguar “asetet” e saj në poza seksi. “Në Las Vegas për 24 orë dhe më pas në Manchester për fundjavën”, njoftoi Rita ndjekësit e saj në Instagram. Në fakt, këngëtarja do të performojë të premten në klubin Flamingo, ndër më të famshmit në Las Vegas.

Megjithë kalendarin shumë të zënë, ajo ka gjetur kohë që të bëjë disa ditë pushim me të dashurin Andrew dhe mamanë Vera.kp/

Related posts

Look-u i ri i Ronaldos, ai i vërteti dhe ai i sajuari

dritatv

Artistët turq vizatojnë grafite në Siri: Ndal dhunës ndaj fëmijëve

dritatv

Ç’ironi fati! Fiks si 20 vjet më parë, Bono Vox humb zërin në koncertin e Berlinit

dritatv

Leave a Comment