• Home
  • SHOWBIZ
  • Reperi i famshëm nga Shqipëria bëhet dhëndër në Kosovë
SHOWBIZ

Reperi i famshëm nga Shqipëria bëhet dhëndër në Kosovë

Spread the love

Reperi nga Shqipëria, Skerdi është zhvendosur në Kosovë për ta vazhduar karrierën e tij të suksesshme muzikore.

Këtij fakti ia pa ‘hajrin’ duke u lidhur kështu me një vajzë prishtinase, lidhje të cilën e ka zbuluar në dasmën e Gjikos dhe Elita Rudit,.

Një foto të cilën ai e ka publikuar në Instagram bëri bujë në media dhe vetë ai tha se nuk e priste se do të bëhej kaq e madhe.

‘’Në dasmen e Gjikos kena kalu mrekullushëm, shumë mirë kemi kalua, ka qenë dasma ime e parë në Kosovë.. Më pëlqeu shumë sepse ju kishi disa tradita tjera prej neve, tupana. Në pergjithsi ka qenë njëra ndër dasmat më të mira që i kam pa. E kam qit ni foto po nuk e kam qit me qellim qe me u bo aq e madhe nuk jam asi tipi”, ishin fjalët e tij në një intervistë të fundit për ‘NIN’.

Me shumë pak fjalë, Skerdi foli për herë të parë për lidhjen dhe tha se po i shkon shumë mirë, ani pse jeta është e gjatë dhe nuk dihet se çka do të ndodhë tutje./Kosova Post/

Related posts

Adele, 18 milionë euro në vit pa punuar fare

dritatv

Caktohet data e dasmës së Princit Harry me Meghan Markle

dritatv

Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane

dritatv

Leave a Comment