SHQIPERIA

Moti i keq, ARRSH: Ura e Viroit e pakalueshme

Spread the love

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon se aktualisht rruga tek Ura e Viroit në aksin Tepelenë-Gjirokastër është e bllokuar për autoveturat.

Prurja e ujit nga liqeni që shkarkohet mbi rrugë është rritur dhe pengon kalimin e autoveturave.

Punonjësit e ARRSH, kompanisë së mirëmbajtjes, Policia Rrugore dhe Prefektura po ndjekin nga afër situatën./Top Channel/

Related posts

Ndryshimet në polici; Dhimitraq Ziu në krye të policisë së kryeqytetit

dritatv

Kleriku katolik, mesazh krimit në Shkodër: mos harroni se ka një Zot!

dritatv

“Patrulla e Përgjithshme”, Policia e Shtetit çel aplikimet më 20 korrik

dritatv

Leave a Comment