• Home
  • LIVESTYLE
  • Miss Kavaja sfilon në festën e familjes mbretëtore!
LIVESTYLE

Miss Kavaja sfilon në festën e familjes mbretëtore!

Spread the love

Nese keni menduar se Miss Kavaja shpalli fituesen dhe i mbylli aktivitetet e saj me kaq e keni gabim.

Bukuroshet e Miss Kavajës ftohen të sfilojnë në festën 90 vjetorit të familjes mbretërore shqiptare me veshje të të gjitha trevave.

Ndërkohë që e gjithë vëmendja mbrëmë ishte tek mbrëmja gala e familjes mbretërore shqiptare ku ishin të ftuar personalitetet kryesore të shqipërisë, nuk munguan surprizat.

Padyshim surpriza e mbrëmjes ishte sfilata e modeleve pjesmarrësve në Miss Kavaja 2018.

Kjo sfilatë u drejtua nga organizuesja e këtij spektakli Arjeta Osmani./Drita Tv/

Related posts

TopAwards/ Kush është hiti i kësaj vere deri më tani?

dritatv

TKOB nis sezonin e ri. “Carmen” vjen në skenën e Pallatit të Kongreseve në 27 shtator

dritatv

Robotët në pasarelë, edhe moda me sytë nga e ardhmja

dritatv

Leave a Comment