Uncategorized

Kush tjetër “iku” sot nga Vetëvendosja?

Spread the love

Listës së ‘dezertorëve’ nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, i është bashkangjitur edhe deputeti Driton Çaushi.

Sipas burimeve të Kosovapost, Çaushi u është bashkuar anëtarëve të tjerë të pakënaqur të Lëvizjes Vetëvendosje, që hoqën dorë nda pozitat udhëheqëse brenda partisë, duke e thelluar edhe më tej krizën në këtë subjekt./Kosova Post/

Related posts

Zaev: Nuk kemi biseduar me PDSH-në, por mbetemi të hapur për bashkëpunim

dritatv

Politikani i djathtë gjerman që po kthehet në mysliman: Arthur Wagner

dritatv

Isa Mustafa përkujtoi veprimtarët Jusuf e Bardhosh Gërvalla, Kadri Zeka dhe Smajl Hajdaraj

dritatv

Leave a Comment