Kurban Bajrami 2020

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Porositë e fundit para seancës , Basha mbledh grupin

  Kryetari i Partisë Demokratike do të mbledhë grupin parlamentar para seancës parlamentare që do të mbahet në orën 10:00. Ndërkohë dje në takimin me...

Dëmet nga tërmeti, mbyllet përkohësisht spitali i Laçit

Spitalit të Laçit u mbyll përkohësisht disa ditë pas tërmetit, për shkak të dëmtimeve serioze që ka...

Manipulimi me statusin e viktimave të dhunuara gjatë luftës: Burrat i paraqitën gratë e tyre si të dhunuara!

Komisioni Qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar ka bërë të ditur sot se nga 676 aplikacione për fitimin e...

Së fundi

Sot në Gjermani filloi testimi i detyruar i udhëtarëve.

Siç ishte paralajmëruar, sot në Gjermani ka filluar testimi i detyruar për koronavirus për të kthyerit nga zonat e rrezikut. Qindra njerëz janë ekzaminuar...

Si të Përgatisni Reçelin e Kumbullave në Dy Mënyra

Në doni të ëmbëlsoni veten apo më të dashurit tuaj apo në doni një gosti të veçantë për miqtë përgatisni reçel me kumbulla. Të freskëta...

Basha : Po rivriten nga qeveria ortake e krimit të organizuar. Gjaku dhe sakrifica sublime e tyre nuk do të shkojë dëm!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha kujton 4 efektivët e Policisë të vrarë në krye të detyrës Fatos Xhani, Altin Dizdari, Kastriot Feskaj dhe...