KURIOZITETE

Kirk Douglas-in nuk e ndalon asgjë, 102 vjeçari kamping në çadër

Spread the love

Kirk Douglas i është një nga legjendat e botës së kinematografikë. Edhe pse 102 vjeç, babanë i aktorit të njohur Michael nuk e ndalon asgjë për të ndjekur pasionet e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
Aktori amerikan ka vendosur të shijojë rrezet e ngrohta të prillit në një çadër kampingut. Ishte nipi i 102- vjeçarit që postoi foton e gjyshit, teksa ky i fundit relaksohej në tendën që ndodhej në oborrin e shtëpisë.

Kur festoi 102-vjetorin e tij në dhjetor të vitit të kaluar aktori u shpreh se mosha për të është thjesht një numër dhe se ndihet në formë përfekte fizike.

Related posts

Vendimi i çuditshëm: Stafi i gazetës së njohur daneze nuk do udhëtojë me avion. Pse?

dritatv

Zbulohet një fosil shtazor 558-milionëvjeçar, më i vjetri deri më sot

dritatv

Boksieri frikacak ia mbath sapo bie gongu

dritatv

Leave a Comment