KURIOZITETE

Foshnja japoneze, ylli i Instagramit: Panten e punëson për reklama

Spread the love

Foshnja Chanse nga Japonia për tetë muaj ka statusin e një ylli në Instagram, duke e fituar atë falë flokëve jashtëzakonisht të bukur.

Ajo u punësua nga Pantene dhe tani stolis disa reklama të kompanisë së njohur, duke regjistruar   gjithashtu një mini-film.

Foshnja Chance në Instagram ka më shumë se 315,000 pasues, dhe kjo shifër e ka çuar atë të punojë me kompani të mëdha si Pantene.

“Ne u drejtuam te nëna e saj sepse karakteri dhe flokët e saj janë pikërisht ajo që duam të tregojmë në reklamat tona”,tha Yoshiaki Okura, zëdhënëse e Panten në Japoni. /tesheshi.com/

Related posts

Jackpot! Një biletë fituese e lotarisë me 1.6 miliardë dollarë

dritatv

Nënë për herë të 11-të, 38-vjeçarja në Itali: S’ndalemi me kaq

dritatv

Si të qetësoni një fëmijë të llastuar dhe të tërbuar: Ja 5 këshilla nga pediatri!

dritatv

Leave a Comment