KOSOVA

Fatmir Sejdiu takohet me Christopher R. Hill

Spread the love

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, është takuar me diplomatin e njohur amerikan, Christopher R. Hill.

Këtë e bëri të ditur Sejdiu me anë të një publikimi në rrjetin social Facebook.

“Një takim i përzemërt me z.Christopher R.Hill diplomatin e njohur amerikan”, ka shkruar Sejdiu.

Related posts

FIT në gjendje gatishmërie në Mitrovicë, policia tregon çfarë po ndodhë

dritatv

Ndryshon agjenda për Pavarësinë, senaca dhe parakalimi i FSK-së bëhet të dielën

dritatv

Pazaret Qeveri-PSD vazhdojnë, Pal Lekaj i ndanë Shpend Ahmetit 2 milionë euro për rrugën A në Prishtinë!

dritatv

Leave a Comment