SHQIPERIA

Durrës, përfshihet nga flakët tregu i fruta-perimeve. Shkak u bë…

Spread the love

Një kabinë elektrike pranë tregut të fruta-perimeve në Durrës është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të së dielës.

Paraprakisht dyshohet se shkak i zjarrit është bërë mbingarkesa në konsumimin e energjisë elektrike në këto ditë të ftohta.

Kabina elektrike ndodhet pranë sektorit të bulmetit në treg. Ndërhyrja e zjarrfikëseve ka shmangur përhapjen e flakëve në këtë pjesë të tregut.

Për pasojë është ndërprerë energjia elektrike në zonën përreth.

 

Related posts

Kapen 20 celularë në burgun e Fierit, ja si ishin fshehur (Foto)

dritatv

Krimet e Rënda ndryshojnë masën, ish kreu i ARRSH-së Xhika do ndjekë hetimet nga shtëpia

dritatv

SKANDAL MJEDISOR NË KAVAJË! AKTIVISTËT DENONCOJNË DHE KËRKOJNË MASA URGJENTE!

dritatv

Leave a Comment