BALLKANI

Del fotoja, shikoni çfarë bën në burg ish-kryeprokurorja Katica Janeva

Spread the love

Mediet maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Ish-prokurorja Speciale, Katica Janeva, është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore. Këtë e bëri të ditur drejtori i burgut, Esad Rahiq, në një intervistë mediatike.

Sipas tij, Janeva është vendosur në qeli vetëm me një femër tjetër, pavarësisht se në repartin femëror të Shutkës në një qeli janë vendosur deri me 6 persona.

1 295 696x430

Related posts

Athina do të ndihmojë Shkupin për pranim në organizatat ndërkombëtare të trafikut

dritatv

Kostas Tasoulas zgjidhet kryetar i Parlamentit të Greqisë

dritatv

Daçiç ia thotë këngës përsëri, por Putinin e tmerron zëri i tij

dritatv

Leave a Comment