• Home
  • SHQIPERIA
  • “Bularati”/ Rama: S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit
SHQIPERIA

“Bularati”/ Rama: S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit

Spread the love

Kryeministri Edi Rama iu kthye ngjarjes në Bularat të Gjirokastrës.

Me anë të një postimi në Twitter, kreu i qeverisë tha se po sulmohet jo vetëm nga mediat greke, por edhe nga ato shqiptare, duke shtuar se kjo gjë nuk i bën aspak përshtypje.

“Sipas kokave të përndezura të politikës greke e kazanëve të atjeshëm, dje i paskam hedhur benzinë zjarrit, ndërsa sipas Kadrinjve tanë politikë e mediatikë, paskam pranuar në heshtje përdhosjen e vendit! S’ka më mirë se sa i sulmuar nga dy palë qirie Kadrinj që s’i duhen dreqit”, shkruan Rama në rrjetin social./Top Channel/

Related posts

Tabaku: Buxheti 2019, lëmoshë për qytetarët dhe taksim i rëndë për bizneset

dritatv

Premtimi i Hahn: Në 2019 hapet drita jeshile për Shqipërinë

dritatv

Zgjedhja e kryeprokurores, Ruçi: Asnjë nxitim nga Kuvendi

dritatv

Leave a Comment