SHQIPERIA

BOLT shpk, produktet e arredimit që konkurojnë në tregun vendas e më gjerë

Spread the love

Bolt shpk është një kompani që operon në tregun e dizenjimit dhe prodhimit të produkteve të arredimit prej afro 10 vjetësh, duke përfshin: arredimin e apartamenteve, vilave, hotele, bareve, restoranteve, zyrave institucioneve armisore etj.

Me qëndër prodhimi në Fushë-Krujë, kompania Bolt është bërë tashmë një pikë refence jo vetëm për tregun vendas të arredimit me produkte nga më cilësoret dhe bashkohoret por edhe me ambicje, që prodhimit made in Bolt të eksportohen në tregjet rajonale e më gjerë.

Administratori i kompanisë Bort, Bardhyl Beqiri, shprehet se, suksesi i kompanisë qëndron në forcën për të ecur përpara, në kombinimin e një stafi të kualifikuar dhe prefesionit si dh enëpërdorimin e makinerive të teknologjisë së lartë .

Ne i ofrojmë klientëve tanë mundësinë për të zgjedhur produktet e tyre me kosto të ulët dhe garantimin e cilësisë. Stafi ynë është gjithmonë i gatshëm tju ndihmojë dhe tju japë ide dhe zgjidhje të përshtatura në ambjentet tuaja me anë të paraqitjeve 3D.

Ne ju ofrojmë studim dhe përpunimin e ambjentit tuaj në mënyrë që të keni shtëpinë tuaj sic e ëndërroni. Prodhimet e kompanisë Bolt, janë bazuar në krijimin e mdeleve të para: aksesorëve, tekstileve dhe lëndës drurësorë. Një pjesë e këtyre prodhimeve janë të ekspozuara në “Panairin Ndërkombëtar të Mobilerisë Shqipëria 2019” që është çelur në Pallatin e Kongreseve nga data 14- 17 mars 2019.

Aty vizitorë dhe publiku i gjerë u njoh nga afër me disa nga llojet e prodhimeve që tashmë kanë hyrë në eliten e arredimit për vetë modelin dhe cilësinë që kanë, madje interesi i publikut në pavionin Bolt, që gjendet në këtë panair dominoi në mbi 80 firmat pjesëmarrëse në këtë event. Beqiri shprehet optimist për suksesin e kompanisë dhe garanton konsumatorët dhe klientët për cilësinë dhe konkurueshmërinë e kostove të produkteve që Bolt prodhon. Komoditet dhe perfeksion dizanji afatgjatë, është kjo moto e kompanisë Bolt shpk.

Related posts

“Vera n’Shesh” organizohet në Ndroq; Veliaj: Të zhvillojmë agro-turizmin

dritatv

Majko me APEN: Aktivitete vjetore për marrëdhëniet Shqipëri-Diasporë

dritatv

E përplas treni në Bradashesh, plagoset rëndë e mitura

dritatv

Leave a Comment