SHQIPERIA

Basha, në Prokurori për çështjen “Xhisiela”

Spread the love

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është paraqitur mesditën e kësaj të premteje në Prokurorinë e Tiranës, për t’u marrë në pyetje pas denoncimit të shefit të grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, për “kallëzim të rremë” sa i përket çështjes “Xhisiela”.

Basha mbërriti në Prokurori dhe hyri nga dera e pasme e saj, siç raportohet, ndërsa ka qenë i vetëm dhe pas asnjë shoqërues.

Top Channel

Related posts

Korrupsioni në hipotekën e Shkodrës, “arrest me burg” për 4 të ndaluarit

dritatv

Ahmetaj në Londër, bashkëpunim për çështjet doganore

dritatv

Rruga e 100 aksidenteve, mungojnë tabelat dhe mbikalimet

dritatv

Leave a Comment