SHQIPERIA

Albert Veliu, Xhafaj: Qytetari dixhital i sajuar

Spread the love

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafa e ka quajtur dëshmitarin X si një qytetar dixhital të sajuar, ndërsa për të është e rëndësishme të bëjë detyrën.

Dua t’ju them një gjë që këtu jemi në vendin e task force speciale kurse atje në vendin e sajesave dixhitale. Për të tjerat, detyra ime është të punoj për prokuroi speciale dhe polici speciale. Detyra e tyre për qytetarin dixhital të sajuar. Për mua është e rëndësishme të bëj detyrën”, tha ai.

Bashkë me ambasadoren gjermane ministri i Brendshëm vizitoi task forcën speciale të operacionit “Forca e Ligjit” dhe atë “Anti Skifter”

Top Channel

Related posts

Dorëheqja e Xhafajt, Bylykbashi: Ç’ka thënë opozita po del e vërtetë

dritatv

EDITORIAL/ PS, Sfidat, Sondazhi dhe emrat e Kandidatëve për zgjedhjet e 2019!

dritatv

“Makina luksoze, lekë dhe euro”/ Maskat GRABISIN dy të huaj në Golem. Nga “Porche” tek…

dritatv

Leave a Comment