Xhinsi trendi i momentit, pamjet më shik që u shfaqën në Javën e Modës në Paris

Xhinsi është padyshim një nga dukjet e preferuara klasike të të gjitha kohërave dhe do të vazhdojë pasi është një nga artikujt e domosdoshëm për koleksionin Spirng 2023.

Këtë vit mund të themi se ai është një nga protagonistet në fushën e modës me copa të stilit unik si kominoshe, korse, funde dhe ‘look’ total që bëjnë përshtypje.

Pa harruar sigurisht xhinset e preferuara të përjetshme që i shohim në shumë stile dhe dizajne të ndryshme si të gjera, me bel të lartë, me të dredhura apo zbukurime vintage etj.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi