Vuçiç poston, shqiptarët e vërshojnë me komente (FOTO)

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është “bombarduar” me komentet e shqiptarëve në llogarinë e tij në Facebook.

I pari i shtetit serb mbrëmë e ka postuar një fotografi të tij në këtë rrjet social, me mbishkrimin: “Serbia nuk do ta braktisë trengjyrëshin, dinjitetin dhe krenarinë e saj”.

Ky postim ka marrë qindra komente nga shqiptarët, të cilët po i bënin me dije se tashmë Kosova e ka ushtrinë e saj.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi