VIP-at përqafojnë ngjyrën e re trend që do të dominojë verën

Nëse ka një ngjyrë perfekte për të azhurnuar çdo pamje, është ajo e trëndafilit. Kohët e fundit, shumë stilistë, marka dhe personazhe të famshëm si Hailey Bieber dhe Kylie Jenner kanë përfshirë këtë hije të ndritshme në pamjen e tyre. Kjo është një nuancë e ndërmjetme mes nuancës së purpurt dhe të kuqes, që krijon një efekt komod dhe relaksues.

Roza e lehtë është një ngjyrë romantike, e preferuara e vajzave që karakterizon feminitetin, butësinë dhe pafajësinë. Për shumë gra, roza mund të jetë një ngjyrë shumë e guximshme, e cila është e vështirë të vishet në jetën e përditshme.

Sidoqoftë, nëse ndiheni në këtë mënyrë mund ta integroni atë në veshjet tuaja përmes aksesorëve ose vetëm me një detaj. Nëse e keni dashur atë si fëmijë, tani është koha të mësoni ta vishni si grua!

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi