VIDEO/ Rekord historik, ndeshja Apolonia-Besa mbyllet me 7 katrona të kuq dhe 11 të verdhë

Një ndeshje që i ka patur të gjitha brenda ishte ajo që u zhvillua sot mes Apolonisë dhe Besës të skuadrave U19.

Gola, kartona, përplasje e dhunë ishin të gjitha këto episode të ndodhura brenda një ndeshje të vetme.

Po ashtu sfida ka shërbyer dhe të për të thyer një rekord, pasi u morën 7 kartona të kug dhe 11 katrona të vërdhë. Ndeshja u zhvillua mes tensioneve dhe arbitri nuk kurseu asnjë lojtar, duke i ndëshkaur më karton ata që u përfshin në episode që nuk janë të natyrës sportive.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi