VIDEO/ Juncker nuk e mbajnë nervat dhe i bërtet gazetarit: Po flas unë!

Presidenti në ikje i Komisionit Europian Jean-Claude Juncker iu sul keq një prej gazetarëve Channel 4 News teksa ai po ndërhynte për t’i bërë një pyetje pas takimeve të samitit të Këshillit Europian në Bruksel.

“Po flas unë” – bërtiti Juncker teksa gazetari tjetër po ndërhynte për ta pyetur për diçka tjetër. Për më shumë shikoni videon e Juncker:

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi