VIDEO/ E tmerrshme, burri rrëmben 8-vjeçaren. Nëna thërret e tmerruar: Më ndihmoni

Media britanike “Daily Mail” ka publikuar momentin e tmerrshëm, kur një 51-vjeçar rrëmben një 8-vjeçare. Në video, duket nëna e vajzës së mitur, e cila bërtet dhe kërkon ndihmë.

Rrëmbyesi u arrestua pak orë më vonë nga policia. Ai u gjet i zhveshur në një magazinë. Ai u identifikua si Michael Uebb, 51-vjeç. Në videon e publikuar, dëgjohet nëna duke bërtitur, pasi ia rrëmbyen vajzën.

Në polici, burri ka pranuar se ka rrëmbyer të miturën. Ai u dërgua në burg.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi