Veshja prej liri që do t’ju bëjë të dukeni elegante këtë verë

Liri është një material që kërkon shumë hekurosje dhe nëse nuk lahet me kujdes, mund t’i humbasë pak ngjyra.

Por këto “teka” janë një çmim i vogël, pasi veshjet prej liri duken tepër elegante. Për momentin liri, duket të jetë pëlhura e preferuar e modës.

Më së shpeshti gjendet në formën e këmishës, por gjithashtu dominon në kategoritë e veshjeve, bluzave, xhaketave dhe pantallonave.

Nga Prada tek Zara, fundet prej liri dominojnë dhe ka një arsye pse.

Të kombinuara me diçka të thjeshtë si bluza, jelek apo, për një pamje totale, një këmishë prej liri, nëse doni të arrini pamje elegante pa shumë mungim, një fund prej liri është përgjigjja.

Ka kaq shumë modele mbresëlënëse për verën dhe këta janë më të mirët e sezonit.

 

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi