U përfol se është shtatzënë, Nevina Shtylla reagon e revoltuar

Dashur pa dashur shpeshherë personazhet publikë mund të vihen në qendër të thashethemeve që mund edhe të jenë të vërteta. Së fundmi, një situatë aspak e këndshme i ka ndodhur moderatores Nevina Shtylla, pasi një fanse ka aluduar se është shtatzënë.

Komenti i ndjekëses erdhi pas një fotoje që moderatorja ka publikuar në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të zi të lirshëm. Si duket, fakti që Nevina ka zgjedhur një model të tillë fustani duke e bërë të duket pak më e mbushur ka bërë që fansja të mendojë se është në pritje të ëmbël.

Oh, je shtatzënë?”, ka shkruar ndjekësja. Moderatorja nuk e ka pritur mirë këtë pyetje dhe ka vendosur të reagojë publikisht duke shkruar: “E keni seriozisht domethënë?! Ka dalë në modë kjo pyetja a si?, ka shkruar Nevina duke hedhur poshtë kështu aludimet.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi