U mjekua në spital nga gripi, ndërron jetë 28- vjeçari në Prrenjas

28- vjeçari Besnik Kokonozi nga Prrenjasi Fshat ka ndërruar jetë në mënyrë misterioze pasi ishte mjekuar nga gripi në spitalin e Librazhdit.


Kokonozi kishte shqetësime dhe ishte mjekuar në spital.


Më pas ishte rikthyer në shtëpi dhe ndërroi jetë në gjatë natës, rreth orës 03:00 nga gripi

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi