Trikot me kopsa, trendi i kësaj vjeshte

Trendet e modës ndyshojnë sa hap e mbyll sytë, saqë brenda një sezoni kemi modele nga më të ndryshme veshjesh. Ashtu siç mund ta dini, këtë vjeshtë, trend janë trikot e thurura me kopsa ose të njohura ndryshe si “cardigan”.

Trikot cardigan janë të rehatshme dhe të përshtatshme për raste të ndryshme, si për zyrë dhe  për të dalë për kafe me shoqet.

Më poshtë abcnews.al ju ka sjellë disa nga modelet më të bukura të sezonit, që mund të jenë frymëzim për stilin tuaj.

      

Processed with VSCO with s1 preset

- ISLAMSHOP.CH -

LEXO MË SHUMË

Së fundi