Trendet e flokëve që do të bëjnë namin këtë verë

Me ndryshimin e stinës, mendojmë dhe me ndryshimet në pamje. Padyshim, ky është mendimi i të gjitha grave kur i afrohemi stinës së nxehtë. Flokët janë një tipar i rëndësishëm i pamjes dhe kur ngrohet moti, ndjejmë nevojën për të rinovuar ngjyrën e flokëve.

Por para se t’i drejtoheni sallonit të bukurisë, duhet të dini tendencat më të mëdha të kësaj vere: nuancat bionde, kafeja e ëmbël që duket po aq natyrale sa flokët tuaj kur ktheheni nga pushimet si dhe një bionde shumë joshëse dhe e lehtë.

Kjo tendencë “hapet” dhe më shumë nga mesi deri tek skajet, duke arritur kufijtë e platinit. Hidhini një sy trendeve më të nxehta të verës që mund të jenë një inspirim për ndryshimin e radhës.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi