Tiranë/ Dy persona grabisin banesën e 80-vjeçares, arrijnë të marrin një shumë parash

TIRANË- Një grabitje ka ndodhur në Tiranë gjatë orëve të vona të natës.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Myslim Keta”.

Mësohet se dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetases N. Ç, 80 vjeçe.
Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi