Të shtunën përkeqësohet moti, Porti i Durrësit paralajmëron vonesa

Të shtunën deri të martën pritet përkeqësim i detit me forcë deri 8 ballë me shpejtësi erë deri 90 km/orë në det të hapur.

Kapiteneria e portit detar Durrës i ka njoftuar të gjitha peshkarexhat dhe mjetet e vogla të qëndrojnë të sigurta në port.

Koha e keqe pritet të shkaktoje vonesë në oraret e nisje-mbërritjes së trageteve të linjave Durrës-Bari dhe Durrës-Ankona./Top Channel/

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi