Taulant Balla show në facebook, shfaqet në majë të rulit duke shtruar rrugën

Numri dy i Partisë Socialiste Taulant Balla ka nisur të bëjë show në rrjetet sociale. Ai ka postuar një foto teksa shfaqet duke drejtuar makinerinë e rëndë për shtrimin e rrugëve.

Nga foto kuptohet se Balla ka pozuar në një rrugë që është në ndërtim e sipër dhe se ai thjesht po pozon, pasi janë punëtorët, të cilët punojnë.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi