Sulm me thikë në Rusi, vriten 3 persona afër një stacioni hekurudhor

Një vrasje e trefishtë me thikë ka ndodhur në Rusi.

Në qytetin Yekaterinburg, 34-vjeçari Alexander Nikolayevich Kukushkin vrau tre meshkujt të tjerë pas një mosmarrëveshje prej alkoolit.

Ngjarja ka ndodhur afër një stacioni hekurudhor, teksa agresori njihej si person pijanec dhe në disa raste edhe huligan.

Nga ana tjetër Policia u detyrua ta plagosë 34-vjeçarin pasi po bënte rezistencë dhe kundërshtonte arrestimin.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi