Studentët i rikthehen protestës te Ministria e Arsimit. Vezë dhe bojra drejt godinës (Foto dhe Video)

Studentët e Fakultetit të Shkencave të Natyrës shkuan sërish për të protestuar te Ministria e Arsimit.

Ata po i kthehen protestave në vendin ku nisi protesta studentore, për ta çuar atë deri në fund.

Studentët goditën me vezë dhe bojra Ministrinë e Arsimit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi