Siç e do zakoni, me lule e ëmbëlsira, Rama nxjerr fotot nga mbërritja e avionit të parë në Kukës: Me këmbë të mbarë!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto pasditen e sotme nga mbërritja e avionit të parë në aeroportin e Kukësit, ku sot kanë nisur zyrtarisht fluturimet komerciale.

Ashtu siç e ka zakoni shqiptar, mysafirët e parë janë pritur me lule dhe karamele nga stafi i aeroportit, teksa siç shihet nga pamjet, kushtet janë të njëjta me ato të Rinasit.

“✈️ Me këmbë të mbarë në Kukës😍🙏
Sot në aeroportin “ZAYED-Flatrat e Veriut”🦅
#ShqipëriaeArdhmjaJonë☀️🇦🇱
#SkaKohëPërPushim🏃🏻♂️”, shkruan Rama.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi