Si të kombinoni fustanet e mëndafshta në pranverë

Siç tashme mund ta dini, duke filluar nga kjo fundjavë do të kemi rritje temperaturash. Edhe pse pranvera është vonuar pak gjatë, tani është koha e duhur për të veshur fustanet e mëndafshta që kanë kaq trendi këtë vit.

Si mund t’i kombinoni ato? Përgjigja është shumë e thjeshtë; me gjithçka. Ju mund t’i vishni në zyrë me një xhaketë ose pardesy sipër.

Për një dalje me shoqërinë, vishni fustanin dhe një bluzë poshtë, dhe mos harroni atletet tuaja të preferuara.

Për mbrëmje, zgjidhni fustanet që janë me dantella. Është një detaj perfekt për mbrëmje, duke e veshur fustanin me sandale të larta dhe disa bizhuteri elegante.

Më poshtë gjeni disa foto prej të cilave mund të frymëzoheni./e.b-abcnews.al

     

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi