Si e pritën ministrat shkarkimin nga detyra (Foto)

Kryeministri Edi Rama shkarkoi gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste 7 ministra, duke i zëvendësuar me 7 emra të tjerë.

Por, si e pritën këtë largim nga qeveria Lindita Nikolla, Arben Ahmetaj, Ditmir Bushati, Damian Gjiknuri, Niko Peleshi, Mirela Kumbaro dhe Sonila Qato.

Shikoni galerinë e mëposhtme me foto…

Lindita Nikolla

Arben Ahmetaj
Mirela Kumbaro
- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi