Shtëpia në Surrel, publikohen pamjet e Ramës në krevat dhe dush

Kryeministri Edi Rama do të jetë i ftuari i parë për vitin 2019 në “Xing me Ermalin”. Ka qenë vetë moderatori Ermal Mamaqi që e ka bërë të ditur këtë me një video në rrjetet sociale.

Rama Dush

Në video Ermali shihet t’i kërkojë kryeministrit të flasin, bazuar në ngjarjen e fundit të 2018-ës, ku Rama i kërkonte studentëve dialog.

Rama Krevat

Moderatori madje i shkon kryeministrit në shtëpinë e tij në Surrel dhe për herë të parë Ramën e shohim në shtratin e tij, në dush, duke ngrënë, duke pikturuar derisa më në fund pranon kërkesën e Ermalit për të folur.

Rama Makine

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi