Shkrumbohet nga flakët makina në Vlorë

VLORE- Nje makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen “10 Korriku” të qytetit të Vlorës.

Automjeti tip “Golf 4” ka qenë i parkuar në moëmentin që ka rënë zjarri. Nga kqyrja në vendngjarje dyshhet se shkak i zjarrit është bërë shkëndija elektrike pasi pronari i makinës kishte harruar dritat ndezuar.

Ndërkohë që po kryehen dhe veprimet e mëtejshme nga policia.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi