Sarandë/ Magazina shpërthen në flakë, zjarrfikësit ndërhyjnë në kohë

Një zjarr i papritur ka shpërthyer në mjediset e jashtme të një magazine në fshatin Gjashtë, në qytetin e Sarandës.

Sipas burimeve ndërhyrja në kohë e sherbimit zjarrfikës të Sarandës bëri të mundur shuarjen e zjarrit duke ndërprerë kështu përparimin e tij dhe shpëtuar pa dëme magazinën në pronësi të Kasëm Bali.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkakun e zjarrit.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi