Sara Hoxha tregon ëndrrën e saj më të madhe: Do ta realizojë te Poem

Sara Hoxha ka treguar se ka në plan të zgjerojë familjen së shpejti.

Përmes një “interviste” të realizuar në Instastory, ajo deklaroi se e pyetur nëse ka dashur të ketë një motër, Sara tregoi se kjo ka qenë ëndrra e saj më e madhe, ndaj është edhe arsyeja pse Poem nuk do ta lërë pa motër.

“Ka qenë ëndrra ime më e madhe të kisha një motër dhe kjo është arsyeja pse Poem nuk do ta lë pa motër”, ka shkruar Sara.

Në këtë mënyrë, ajo ka lënë të nënkuptohet se shumë shpejt bashkë me Ledrin do të bëhen sërish prindër.

- ISLAMSHOP.CH -spot_img

LEXO MË SHUMË

Së fundi